ортопедичні шльопанці сандалі


Сандалії, шльопанці або шльопанці є максимально відкритою і вільною літнім взуттям, яка відмінно підходить і для домашнього носіння.

З ортопедичної точки зору ці вироби повинні бути не тільки зручні для носіння і пересування, а й надавати необхідний лікувально-профілактичний ефект, додатково знижуючи негативні наслідки від тривалого стояння на ногах. Нерідко вони також використовуються в якості тимчасової підміни в комплекті з іншою ортопедичним взуттям для забезпечення безперервного лікувального процесу.

Незважаючи на позірну простоту, дизайн і форма пропонованих в нашому центрі ортопедичних сандалій розрізняються досить широко. Це необхідно для того щоб, звернувшись до нас, кожна людина мала можливість підібрати для себе дійсно зручну і корисну взуття.

Ортопедичні сандалі Ортекс

Сандалії виробництва закарпатської фірми Ортекс зручно сидять на ногах, мають сучасний стильний дизайн і користуються високим попитом, як серед дорослих, так і дітей.

Сандалії рожеві жіночі
Сандалії рожеві
(Фото 1).
Сандалії блакитні
Сандалії блакитні
(Фото 2).

Верхня частина сандалій виконана з натуральної шкіри і представлена в різному дизайні і кольорах, а застосовувані тут ремінці зручні і мають надійну конструкцію.

Серед моделей цього виробника зустрічаються різноманітні варіанти застібок, і тому вони можуть застосовуватися не тільки для людей, мають стандартні параметри, але і при високому підйомі, широкої або вузької формі стопи. Подібні застібки на ременях дозволяють без особливих проблем підібрати найоптимальнішу модель для Вас і зручно закріпити її на нозі, точно підігнавши верхню частину виробу під індивідуальні обсяги стопи.

Всі представлені тут сандалі встановлені на високоякісну гумову підошву європейського виробництва, яка знизу має протиковзку поверхню, а зверху - дуже комфортне для ноги коркове покриття. Дизайн цього взуття дозволяє ефективно зняти навантаження зі зводу стопи за рахунок правильної підошви і оригінального супінатора з рельєфним поділом пальців, який діє подібно ортопедичної устілки.

Сандалії білі
Сандалії білі
(Фото 3).
Шльопанці бежеві
Шльопанці бежеві
(Фото 4).
Accounting icon

Сьогодні вартість шльопанців Ортекс становить 350-500 гривень. Асортимент представлених в наявності розмірів досить широкий і знаходиться в межах від 32 (21 см) до 45-46 (32 см).

Показання до застосування

Часто лікарі призначають подібні сандалі або шльопанці для носіння вдома або всередині приміщень жінкам або підліткам з ортопедичними проблемами, а також чоловікам, страждають набряками в нижніх кінцівках. Крім того в профілактичних цілях подібне взуття рекомендується застосовувати і людям, робота яких супроводжується тривалим перебуванням на ногах , тому їх часто замовляють перукарі і медсестри.

У разі наявності плоскостопості дітям і підліткам необхідна постійна корекція стопи , тому медики забороняють їм ходити по рівних поверхонь босоніж, призначаючи разом з вуличної ортопедичної взуттям ще і додатковий комплект легкому взутті для носіння будинку або всередині приміщень. Також при плоскостопості і невеликих деформаціях до 1-го ступеня в гомілкостопі ці шльопанці відмінно підійдуть для використання влітку на вулиці , але це тільки якщо відсутні вальгусні і варусні деформації в гомілковостопному суглобі.

Усі пропоновані моделі мають різне виконання верхньої частини і тому вимагають індивідуальної примірки . Наприклад, якщо у людини є проблемна кісточка 1-го пальця або загнутий мізинець, то в деяких моделях може виникати зайвий тиск на проблемну область, що неприпустимо і буде викликати відчутний дискомфорт при носінні, а в інших варіантах цього небажаного фактора вже не буде.

Тому, ще раз зазначимо, що правильно підібрати ортопедичні шльопанці можна тільки безпосередньо в процесі їх примірки разом з фахівцем. Звертайтеся в ортопедичний центр «Опора-плюс» і тут наші експерти безкоштовно проконсультують Вас і допоможуть підібрати найбільш оптимальну модель взуття відповідно до наявних діагнозом і проблемами.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^