Ортопедичні черевики для дітей зимові


Опис взуття

Зимовий дитячий черевик для хлопчика
Зимовий дитячий черевик для хлопчика
(Фото 1).
Accounting icon

Вартість виробу від 2000 до 3500 гривень в залежності від розміру і діагнозу у дитини. Застосовується менш дорога поліуретанова підошва стандартних типорозмірів.

Черевики зимові для дівчаток
Черевики зимові для дівчаток
(Фото 2).
Accounting icon

Застосовується індивідуальна підошва з гуми. Ціна становить 2500-4000 гривень в залежності від довжини і об'єму стопи, а також різниці в фізичних параметрах стоп.

Зимові черевики дитячі
Зимові черевики дитячі
(Фото 3).
Accounting icon

Модель «унісекс» з індивідуальної гумовою підошвою підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. Доступні будь-які розміри до 36-го. Вартість 2500-4000 гривень.

Синій зимовий черевик для малюків
Зимовий черевик для самих маленьких
(Фото 4).
Accounting icon

Індивідуальна гумова підошва. вартість 1500-2000 гривень.

Застосовані матеріали

При виробництві ортопедичного взуття застосовуються тільки натуральні якісні матеріали: шкіра, замша і натуральне хутро.

Тип фіксації на нозі

Для більшості пропонованих тут моделей взуття доступні 2 види кріплення на нозі: зручні застібки на липучках Velcro або більше щільна шнурівка. У нас є можливість вибору для типу фіксації в залежності від присутньої ортопедичної проблеми, дизайну моделі та індивідуальних побажань клієнта.

Підошва

Всі ортопедичні черевики має жорстку поверхню підошви, що особливо важливо для пацієнтів з такими проблемами як плоскостопість, а також при наявності вальгусной або варусной деформації.

В нашій взуття застосовується як Типорозмірний підошва з поліуретану, так і підошва індивідуального виготовлення з листової гуми.

Переваги індивідуальної підошви в тому, що її використання дозволяє зробити точну підгонку колодки під об'ємні і лінійні розміри стопи дитини. Крім більшого комфорту це просто необхідно при наявності істотної різниці в фізичних параметрах стоп.

Вид берца

Як правило, вся ортопедичне взуття з високим задником вимагає додаткового посилення в задній частині для правильної установки гомілковостопного суглоба і стопи. Тому тут поверхню берца посилюється додаткової жорсткої прокладкою всередині для кращої фіксації голеностопа.

Стельки

Черевики обов'язково забезпечуються індивідуальними устілками, які виготовляються по плантограмме (відбитку стопи) з урахуванням деформації і установки стопи в правильне положення.

Доступні розміри

Для пропонованої в каталозі дитячого взуття доступний широкий діапазон розмірів, починаючи від 11-ти сантиметрової довжини для 8-ми місячних дітей і до 35-36 розмірів в залежності від особливостей дизайну.

Вибір забарвлення і дизайну взуття

Представлені тут черевики можуть відрізнятися формою або дизайном вставок. При виготовленні взуття використовується один з 2-х видів шкіри: з гладкою поверхнею без малюнка або з рифленим малюнком для поліпшеного зовнішнього оформлення. У деяких виробах застосовуються більш яскраві кольори або замшеві вставки в декоративних цілях.

Фахівці нашого підприємства намагаються враховувати всі побажання клієнта і тому надають можливість вибору кольору і інших дизайнерських рішень для взуття в залежності від доступного асортименту матеріалів на складі. Зазвичай технолог радить замовнику саме ті моделі, які більшою мірою підходять для дитини при наявній деформації і заданих обсягах стопи. Також тут можливе корегування і в Залежно від повноти ступні.

Вартість

Accounting icon

Виготовлення утеплених ортопедичних черевиків варто от 2000 до 4000 гривень в залежності від розмірів та індивідуальних особливостей дитини.

Виробниче підприємство «Опора-плюс» входить до офіційного переліку виробників технічних засобів реабілітації Міністерства соціальної політики України і вже понад 18 років активно працює за бюджетними програмами для забезпечення населення якісною ортопедичної продукцією за рахунок державної допомоги.

А це означає, що при наявності документально підтвердженого медичного висновку, обратившись к нам, Ви зможете замовити і придбати відповідну встановленим діагнозу ортопедичне взуття безкоштовно за рахунок бюджетних коштів.

Дата виготовлення

Checklist icon

Замовлення на індивідуальне виготовлення дитячих зимових черевик для ортопедичних цілей
виконуються протягом 15-20 робочих днів в Залежно від ступеня завантаження підприємства на поточний момент.

Призначення

Ортопедичне взуття виготовляється індивідуально для дітей з різними видами деформації стопи або гомілковостопного суглоба, а також при наявності неврологічних проблем.

Ортопедичні черевики необхідні не тільки при таких складних захворюваннях, до яких відносять ДЦП, вальгусні і варусні деформації гомілковостопного відділу стопи, але і при менші проблеми, що включають плоскостопість 1 або 2 ступеня.

Наше взуття за рахунок достатньої висоти задника добре утримує стопу в правильному положенні, а для голеностопа завжди забезпечує оптимальний кут в 90 градусів, що потрібно для дітей із спастикою стопи. Крім того носіння подібних черевиків дає позитивний результат і при ранніх стадіях таких неврологічних проблем, як тонус стопи або ходьба на носках. Також вони можуть застосовуватися і в профілактичних цілях для формування правильної ходи.

Умови застосування

Більшість пропонованих у нас моделей в першу чергу призначена для лікування. Крім того вони можуть успішно застосовуватися і в профілактичних цілях, а також при нестандартних обсягах і відмінності в об'ємних параметрах ніг, коли потрібні черевики індивідуального виготовлення.

Ортопедичне взуття зазвичай призначається дітям при виявленні проблем з самого раннього віку. Часто це відбувається вже в 8-9 місяців, коли настає період вертикалізації або дитина починає ходити.

Запропоновані тут моделі дитячого взуття підприємство випускає в основному для пацієнтів у віці до 12 років, оскільки для старшого віку такий високий задник вже не буде стабільно витримувати всі необхідні навантаження і при необхідності тут потрібно перехід на ортопедичне взуття дорослих.

Замовити за бюджетом Придбати в магазині
^